Pozycjonowanie, strony WWW Warszawa
kontakt Warszawa
projektowanie stron internetowych Warszawa Oddział: BLUMO Łódź

Nasza Agencja SEO w Social Media

Nasza Agencja na FB Nasza Agencja na Google+ Nasza Agencja na Twitterze wkrótce! Nasza Agencja na LinkedIn wkrótce!

Blumo Warszawa


Pozycjonowanie, Google Adwords, reklama w Google, strony internetowe.
Zaloguj się do monitoringu pozycji fraz >>

Google znajdzie Twój telefon z Androidem

Posiadacze iPhonów zapewne dobrze znają funkcję Znajdź mój iPhone, którą proponuje Apple. Od teraz również właściciele smartfonów z Androidem mają okazję skorzystać z możliwości zlokalizowania swojego telefonu. Google zainicjowało stworzenie nowej usługi.

android w Google

Zgubiony telefon to już nie problem

Każdy z nas zna to uczucie przerażenia, kiedy sięga do kieszeni i nie znajduje w niej swojego telefonu. Zaczyna się panika i przeszukiwanie w popłochu wszystkich rzeczy. Od niedawna Google postanowiło zapobiec naszym stresom i stworzyło aplikację Znajdź mój telefon. Teraz nie musisz już liczyć tylko na uczciwość znalazcy czy swoje skrupulatne poszukiwania, Twój telefon może być namierzony w każdym zakamarku! Pierwszym krokiem jest udostępnienie Google naszej lokalizacji. Dzięki aktualizacji usługi jest możliwe znalezienie urządzenia nawet w dużych budynkach dzięki dodaniu wewnętrznych map.

Warunki korzystania z usługi

Oprócz znalezienia telefonu możemy również zablokować go oraz wykasować z niego dane. Jeśli miałeś od początku połączenie ze swoim kontem Google na urządzeniu z Androidem, usługa została samoczynnie aktywowana.

Są jednak pewne aspekty, które muszą być spełnione, aby aplikacja działała. Smartfon musi:

Aplikacja Google, która może uratować życie

Rozwiązanie znalezienia telefonu przez aplikacje okazuje się być wieloaspektowe, bo może nawet pomóc w odnalezieniu życia. W Internecie możn znaleźć artykuł, który opisuje historię kobiety zaginionej w górach. Służby ratownicze nie mogły jej znaleźć mimo długich godzin poszukiwań, zaangażowania psów i śmigłowców. W roztrzygnięciu śledztwa skuteczna okazała się być właśnie aplikacja Znajdź mój telefon. Krewni zaginionej postanowili dostać się do haseł i jej użyć. Serwery Google odnotowują ostatnie umiejscowienie telefonu. Dzięki temu zmniejszył się obszar poszukiwań i znaleziono kobietę w lesie. Ta historia daje nam wskazówkę, aby zawsze poinformować kogoś o naszej wyprawie do lasu czy w góry i mieć włączone usługi Google i lokalizacji.

Uwaga na oszustów

google znajdz urzadzenie

Niestety, nieuczciwi i tu znaleźli drogę do postępu. Wpisane w Google frazy takie jak "jak zlokalizować telefon", wiele linków może doprowadzić Cię na strony, które teoretycznie pozwalają na lokalizację urząrzenia. W 90% są to jednak fałszywe witryny, za pomocą których oszuści próbują wyłudzić dane lub pieniądze za pomocą drogich SMSów. Nie dajcie się nabrać i korzystajcie tylko ze sprawdzonych źródeł!

(Average Rating Based on rating)

Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google:

Zapytaj o pozycjonowanie:

imię i nazwisko/firma:

numer tel:

e-mail:

strona WWW/jeszcze nie mam strony:


wiadomość:


wpisz kod: gywa
Adwords
Kampanie reklamowe
Google Adwords
Pozycjonowanie naturalne
Sklepów i stron WWW
Pozycjonowanie stron WWW
Audyt SEO
Optymalizacja kodu i treści
Audyt SEO
Serwis i naprawy
Joomla, Wordpress, szablony sklepów
Serwis WWW
Projektowanie WWW
stron i sklepów pod pozycjonowanie
Projektowanie stron WWW
Aplikacje WWW
Cenniki online, formularze, bazy danych
Aplkacje internetowe

Ocena: ★★★★★