Pozycjonowanie, strony WWW Warszawa
kontakt Warszawa
projektowanie stron internetowych Warszawa Oddział: BLUMO Łódź

Nasza Agencja SEO w Social Media

Nasza Agencja na FB Nasza Agencja na Google+ Nasza Agencja na Twitterze wkrótce! Nasza Agencja na LinkedIn wkrótce!

Blumo Warszawa


Pozycjonowanie, Google Adwords, reklama w Google, strony internetowe.
Zaloguj się do monitoringu pozycji fraz >>

Google AdWords

Google AdWords jest jedną z opcji marketingu internetowego. Dzięki tej funkcji dana witryna pojawia się w błyskawicznym tempie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google. Taka pozycja daje ogromną przewagę na rynku internetowym i umożliwia trafienie do potencjalnych klientów. Google AdWords może być łączone z usługą pozycjonowania, dając większe i lepsze efekty, ale także może być samodzielnym narzędziem podboju wyszukiwarki Google.

Cechy Google AdWords

Reklama dowolnej strony

Reklamy Google Adwords mogą odsyłać potencjalnych klientów w dowolne miejsce na Twojej stronie internetowej. Może to być strona główna, kategoria produktu lub konkretna strona produktu.

Efekty kampanii Google Adwords

Reklama Google AdWords daje błyskawiczne efekty, gdyż działa od razu po zaakceptowaniu wybranej kampanii. Twoja strona od razu pojawia się w pierwszych wynikach wyszukiwania Google i zdobywa potencjalnych klientów.

Monitoring kampanii

Dzięki statystkom prowadzonym przez Google AdWords dokładnie wiesz, ile osób odwiedziło Twoją stronę internetową dzięki tej reklamie. Możesz zmieniać strategię, słowa kluczowe i frazy, aby reklama była jak najbardziej efektywna.

Obszar reklamy

Możesz wybrać odpowiednie dla siebie cele geograficzne, czyli obszar reklamy. Twoja kampania Google Adwords może być wyświetlana globalnie albo lokalnie, dopasowana do wybranych województw, a nawet miast. Wszystko po to, aby zdobyć jak najwięcej klientów.

Reklama w Mapach Google

Nasza agencja prowadzi również reklamy w Mapach Google. Jest to doskonały pomysł, aby zaprowadzić potencjalnego klienta pod drzwi firmy. Dzięki Google Maps pojawisz się na mapie w konkretnych wynikach wyszukiwania, które najlepiej opisują działalność Twojej firmy. Do reklamy możesz dodać opcję zadzwoń lub wyznacz trasę, aby dodatkowo ułatwić kontakt między internautą a Twoją firmą.

Decydując się na reklamę dzięki Google AdWords możesz liczyć na pomoc naszej agencji SEO Warszawa. Zapewniamy profesjonalną opiekę, dobór słów kluczowych i fraz odzwierciedlających działalność Państwa firmy oraz monitorowanie procesu, w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google:

Zapytaj o pozycjonowanie:

imię i nazwisko/firma:

numer tel:

e-mail:

strona WWW/jeszcze nie mam strony:


wiadomość:


wpisz kod: bcqx
Adwords
Kampanie reklamowe
Google Adwords
Pozycjonowanie naturalne
Sklepów i stron WWW
Pozycjonowanie stron WWW
Audyt SEO
Optymalizacja kodu i treści
Audyt SEO
Serwis i naprawy
Joomla, Wordpress, szablony sklepów
Serwis WWW
Projektowanie WWW
stron i sklepów pod pozycjonowanie
Projektowanie stron WWW
Aplikacje WWW
Cenniki online, formularze, bazy danych
Aplkacje internetowe

Ocena: ★★★★★