Pozycjonowanie, strony WWW Warszawa
kontakt Warszawa
projektowanie stron internetowych Warszawa Oddział: BLUMO Łódź

Nasza Agencja SEO w Social Media

Nasza Agencja na FB Nasza Agencja na Google+ Nasza Agencja na Twitterze wkrótce! Nasza Agencja na LinkedIn wkrótce!

Blumo Warszawa


Pozycjonowanie, Google Adwords, reklama w Google, strony internetowe.
Zaloguj się do monitoringu pozycji fraz >>

Pozycjonowanie stron - Cennik

Nasza agencja SEO Warszawa oferuje bezpłatne oszacowanie kosztów pozycjonowania, zaproponowanie strategii oraz ewentualnie podjętych kroków, które należy przyjąć w początkowej fazie pozycjonowania strony. Poniższy cennik pozycjonowania jest poglądowy a indywidualne ceny usługi SEO, dla danej strony internetowej, mogą się lekko różnić w zależności od kilku czynników m.in.:

Prosimy jedynie o podanie adresu Państwa strony internetowej albo zakresu tematyki i działalności strony WWW, jeśli jest dopiero budowana. Wycenę pozycjonowania podajemy drogą mailową lub według życzenia klienta, telefonicznie. Na początku poprosimy o podanie słów kluczowych, fraz, na które chcieliby Państwo być wysoko w wyszukiwaniach w Google oraz w innych wyszukiwarkach internetowych. Słowa kluczowe, frazy powinny dotyczyć obszaru działalności Państwa przedsiębiorstwa. Powinny być także związane z treścią zawartą lub z treścią, którą będzie zawierać Państwa strona internetowa, aby umożliwić pozycjonowanie.

Poniżej znajdują się strategie pozycjonowania oferowane przez naszą agencję SEO oraz ceny pozycjonowania:

Pozycjonowanie fraz

Ten rodzaj usługi oferowany przez naszą agencję SEO Warszawa polega na pozycjonowaniu minimum 3 fraz związanych z działalnością firmy. Opłata następuje tylko wtedy, gdy fraza znajduje się w danym dniu na pozycji top 10 Google.

Pozycjonowanie abonamentowe

Polega na pozycjonowaniu wybranej ilości fraz, które mogą być wymieniane podczas pozycjonowania, aby uzyskać jak najlepszy wynik pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Opłata za tę usługę pozycjonowania jest uiszczana co miesiąc.

Pozycjonowanie strony WWW

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Cena może ulec zmianie, gdyż zależy od konkurencyjności fraz oraz budowy strony WWW.

Pozycjonowanie szerokie

W tym rodzaju usługi, nasza agencja SEO Warszawa przeprowadza optymalizację SEO oraz pozycjonowanie na wszystkie atrakcyjne dla wyszukiwarki Google frazy. Nasza agencja monitoruje zdecydowaną większość fraz oraz często modyfikuje taktykę pozycjonowania do aktualnych trendów. Ta usługa polecana jest szczególnie dla sklepów internetowych a szczególnie wielobranżowych, gdzie ilość pozycjonowanych fraz wspomagających wejścia jest duża.

Pozycjonowanie start

Pozycjonowanie start polega na optymalizacji strony WWW lub sklepu internetowego pod wyszukiwarkę Google. Dodatkowo oferujemy reklamę strony na wybranych portalach internetowych oraz przygotowanie audytu, który umożliwi dalsze pozycjonowanie strony. Ta usługa opłacana jest jednorazowo.

Cena:

  • dla strony WWW: 400 netto
  • dla sklepu internetowego: 700 zł netto

Kampania AdWords

Nasza agencja SEO oferuje również kampanię AdWords w wyszukiwarce Google. Więcej informacji na temat kampanii AdWords można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Google AdWords.

Pozycjonowanie totalne

Jest to najbardziej wartościowy pakiet pozycjonowania oferowany przez naszą agencję SEO w Warszawie. Polega na pozycjonowaniu wszystkich możliwych fraz i skupieniu się na wzroście ilości wejść również poza wyszukiwarką Google. Ponadto zapewniamy serwis techniczny i opiek nad stroną WWW. Każdy aspekt strony internetowej prowadzony jest pod kątem SEO oraz pod okiem wyznaczonego SEO inżyniera, z którym można na bieżąco kontaktować się telefonicznie lub online. Dodatkowo wszystkie treści pisane na stronę są oryginalne, tworzone przez naszego specjalistę - Copywritera. Bardzo dużą uwagę skupiamy na pracy koncepcyjnej nad stroną, podajemy propozycje i pomysły, które mogą pomóc w pozycjonowaniu Państwa strony WWW. Oferujemy również podstawowy pakiet reklamy Google AdWords oraz podstawowy pakiet pozycjonowania w Social Media.

Cena podlega negocjacjom w przypadku niekorzystania z niektórych opcji pakietu pozycjonowanie totalne.

Niebawem będziesz mógł pobrać nasz cennik również w formie PDF

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!
Agencja SEO Warszawa

Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google:

Zapytaj o pozycjonowanie:

imię i nazwisko/firma:

numer tel:

e-mail:

strona WWW/jeszcze nie mam strony:


wiadomość:


wpisz kod: zifz
Adwords
Kampanie reklamowe
Google Adwords
Pozycjonowanie naturalne
Sklepów i stron WWW
Pozycjonowanie stron WWW
Audyt SEO
Optymalizacja kodu i treści
Audyt SEO
Serwis i naprawy
Joomla, Wordpress, szablony sklepów
Serwis WWW
Projektowanie WWW
stron i sklepów pod pozycjonowanie
Projektowanie stron WWW
Aplikacje WWW
Cenniki online, formularze, bazy danych
Aplkacje internetowe

Ocena: ★★★★★