Pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk. Audyt SEO Google
HOME / Pozycjonowanie Gdańsk

Pozycjonowanie stron w Gdańsku

Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: labe

pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdańsku to proces, który można porównać do budowania nowego nawyku. Wymaga to cierpliwości, wytrwałości i systematyczności, a w szczególności cierpliwości. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby osiągnąć swój cel, świadomie mając obraną strategię. Jednego dnia może nam pójść lepiej, innego możemy nieco stracić zapał, ale jeśli będziemy działać regularnie, uzyskamy efekty. Ten opis pasuje zarówno do tworzenia w życiu nowego nawyku, jak i pozycjonowania stron.

Pozycjonowanie stron – jak to działa?

Pozycjonowanie stron internetowych, znane również jako usługi SEO (ang. Search Engine Optimization – optymalizacja pod wyszukiwarkę) to proces, którego celem jest zbudowanie widoczności strony w wyszukiwarce Google. Wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dają możliwość łatwego znalezienia Twojej firmy przez nowych użytkowników, czyli potencjalnych klientów.
Aby pozycjonowanie stron w Gdańsku przyniosło oczekiwane rezultaty, istnieje kilka kroków, które pozwalają usprawnić i zorganizować przebieg prac.

Pozycjonowanie stron w Gdańsku krok po kroku

 1. Analiza i strategia
  Rozmowę rozpoczynającą współpracę pozycjonowania stron internetowych w Gdańsku zaczynamy od ustalenia celów, zorientowania się w obecnym stanie strony oraz innych czynnikach mających wpływ na postęp prac. Dokonuję się tu analiza konkurencji, słów kluczowych i branży, aby dopasować kampanię do Twoich oczekiwań.
 2. Audyt i optymalizacja SEO
  Zbadamy stronę pod względem technicznym: prawidłowości kodu HTML, metatagów, struktury i nawigacji i innych funkcjonalności – wszystko po to, aby dostosować stronę internetową pod wymogi Google.
 3. Optymalizacja SEO
  Jako profesjonalna agencja SEO naszym zadaniem, jak i hobby, jest śledzenie zmian w algorytmach Google i marketingu internetowym. Będąc z nimi na bieżąco, możemy dostosowywać naszą strategię i oferować najnowsze rozwiązania. Analizujemy i wyciągamy wnioski oraz śledzimy zmiany pozycji – zaletą pozycjonowania stron w Gdańsku są mierzalne efekty. Do działań obejmujących optymalizację SEO w pozycjonowaniu stron internetowych zaliczamy m.in.:
  • Zwiększenie prędkości ładowania strony
  • Zlikwidowanie błędów w kodzie
  • Poprawienie struktury i nawigacji na stronie
  • Wdrożenie tekstów z odpowiednimi nagłówkami, metatagami oraz słowami kluczowymi
  • Zadbanie o właściwe działanie wersji mobilnej
  • Optymalizacja grafiki na stronie – kompresja w celu szybszego ładowania
  • Analiza informacji dla wyszukiwarek
 4. Rozbudowa i aktualizacja treści
  „Content is king”, więc trzeba zadbać o jakość treści na stronie. Dobre teksty są interesujące dla użytkowników, unikalne i merytoryczne, jednocześnie zawierając odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi oraz są zgodne z zasadami SEO. Wysokiej jakości treści i ich częsta aktualizacja to klucz do pozyskania zaufania internauty i robotów Google!
 5. Linkbuilding
  Linkbuilding, czyli budowa profilu linków, to bardzo ważny aspekt pozycjonowania stron internetowych w Gdańsku. W agencji SEO Blumo zadbamy o wartościowe źródła prowadzące do Twojej strony. Poszukujemy ich na powiązanych tematycznie blogach, forach, katalogach firmowych czy serwisach branżowych, jak również w social media. Tworzenie bazy linków to niezastąpiona broń w budowaniu popularności!

Zalety pozycjonowania stron w Gdańsku

Zapraszamy do współpracy zarówno duże, jak i mniejsze firmy z Gdańska do skorzystania z usług naszej agencji SEO Blumo. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym poglądowym cennikiem pozycjonowania stron w Gdańsku i skontaktowania się z nami w celu indywidualnej wyceny. Wspinaj się z nami po najwyższe pozycje w Google!

Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google: