Agencja SEO Blumo - pozycjonowanie stron, AdWords, SEO - Referencje
HOME / Referencje

Opinie od naszych Klientów 

opinie

Każda firma ceni sobie zadowolenie Klienta z usługi - jest to zastrzyk energii dla zespołu i motywacja do dalszej pracy. Nie ma nic cenniejszego od zaufania i udanej współpracy. Zdobywanie rzetelnych referencji, uzyskanych dzięki świadczonym przez nas usługom marketingu internetowego: pozycjonowania stron internetowych, kampanii AdWords czy pozycjonowania lokalnego, to wyjątkowe wyróżnienia, którymi warto się podzielić. W Blumo dbamy o dobry kontakt i sprawną komunikację, co doceniają również nasi Klienci. Dołącz do tego grona i przekonaj się, dlaczego Blumo jest liderem pośród agencji SEO!

Fol-Kul

FOL-KUL

Firma „FOL-KUL” jest dystrybutorem systemów rynnowych w województwie łódzkim.
W swoim asortymencie posiada m.in. rynny metalowe, rynny dachowe, rynny bezokapowe, podbitki dachowe i geowłókninę.

"Blumo jest profesjonalną agencją SEO/SEM, o bogatym doświadczeniu i fachowej wiedzy, którą dzieli się ze swoimi Klientami. Specjaliści z Blumo przyłożyli ogromną wagę do zrozumienia naszych potrzeb, starannie je analizując i poszukując dla nas optymalnych rozwiązań."


www.przewodnik-lodz.eu

Licencjonowany przewodnik miejski, Andrzej Maciejczyk, oprowadzi Państwa po najciekawszych miejscach Łodzi. Zwiedzanie to nie tylko piesza wędrówka po Piotrkowskiej, starym mieście, Manufakturze, ale odwiedzicie także liczne łódzkie muzea. Opiekun zabierze Państwa do muzeum włókiennictwa, muzeum kinematografii, do Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz pokaże zabytkowe kościoły i cmentarze oraz opowie o ludziach, którzy tam spoczywają.

"Zmiany treści są robione od razu. Dodatkowym atutem jest cena usługi, duże firmy pozycjonujące banki, salony samochodowe oferują to samo za cenę kilkanaście razy wyższą. Jak nie wierzycie, to sprawdźcie!"

ALLFORDOGS.PL i ALLFORCATS.PL

ALLFORDOGS i ALLFORCATS powstały z myślą o miłośnikach czworonożnych pupili, którzy troszczą się o ich bezpieczeństwo i wygodę. 

rekomendacja Allfordogs i Allforcats

Allfordogs jest właścicielem marki oferującej najwyższej jakości akcesoria dla psów. Firma dba o trwałość produktów, jak i komfort noszenia dla zwierzaków oraz użytkowania dla ich właścicieli. Artykuły dla psów pomogą przyjemniej i bezpieczniej spędzać czas aktywnie z pupilem. W asortymencie znajdziemy m.in. smycze dla psów, obroże dla psów, szelki czy akcesoria dla psów.

Allforcats to opcja dla osób kochających koty. Dzięki atestowanym materiałom i przemyślanym projektom, akcesoria dla kotów spełnią wymagania najbardziej wymagających opiekunów. W ofercie znajdziemy różnego rodzaju szelki dla kotów m.in. spacerowe czy do samochodu.

O naszej firmie Blumo właściciele marek mówią tak:

"Firma Blumo oferuje wysoki poziom obsługi klienta, któremu zapewnia szeroki zakres usług, a także kompleksową pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych ze stroną internetową. Kompetentny i rzetelny personel firmy, jest zawsze dyspozycyjny, zapewniając szybką reakcję w razie zaistnienia problemów.."


Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: iitv