Pozycjonowanie, strony WWW Warszawa
kontakt Warszawa
projektowanie stron internetowych Warszawa Oddział: BLUMO Łódź

Nasza Agencja SEO w Social Media

Nasza Agencja na FB Nasza Agencja na Google+ Nasza Agencja na Twitterze wkrótce! Nasza Agencja na LinkedIn wkrótce!

Blumo Warszawa


Pozycjonowanie, Google Adwords, reklama w Google, strony internetowe.
Zaloguj się do monitoringu pozycji fraz >>

Strony internetowe

Budowa stron pod pozycjonowanie to główny obszar działania naszej agencji SEO Warszawa. Strona internetowa jest osią naszej kompleksowej oferty działań internetowych.

Dobrze zbudowana strona jest podstawowym i koniecznym elementem do sprawnie działającego marketingu i reklamy WWW - prezentacji i wizerunku Państwa firmy.

Technologia

Strony tworzymy w naszym autorskim kodzie w oparciu o język PHP. Nie korzystamy z kreatorów stron takich jak Wordpress czy Joomla chyba, że Państwo sobie tego życzą.

Autorska budowa strony ma następujące zalety:

Grafika WWW

Grafikę strony wykonujemy przy ścisłej współpracy z klientem. Staramy się wyciągnąć od Państwa jak najwięcej informacji na temat Państwa gustu i wizji graficznej. Nie ukrywamy, że jest to teren na którym często dochodzi do burzy mózgów z naszymi klientami.

W zależności od rodzaju tworzonej strony, przygotowujemy od jednego do kilku wersji projektów graficznych strony. Następnie przystępujemy do pracy i nanoszenia poprawek wersji najbardziej podobającej się Państwu.

Wstępny projekt strony przysyłamy na mail, by mogli się Państwo spokojnie z nim zapoznać i przedyskutować ze swoimi współpracownikami. Czekamy na poprawki i sugestie. Poprawiamy projekt, aż do momentu usatysyfakcjonowania Państwa.

Zawartość strony

Staramy się podpowiadać klientowi jak ma zbudować menu strony, jakie dać nazwy zakładek, jak rozplanować treści i jakie zdjęcia do niej dodać. Wszystko po to, by strona była zoptymalizowana pod SEO.

Nasi klienci sami mogą wstawiać treści i zdjęcia poprzez panel zarządzania stroną.

Często się zdarza, że klienci nie potrafią lub nie mają głowy do redagowania tekstu, wtedy można skorzystać z usługi copywritingu czyli pisania treści na strony. Nasz copywriter skontaktuje się z Państwem poprosi o wytyczne i materiały.

Szybkość budowy strony

Filozofią naszej agencji i punktem honoru jest wykonanie zleconej pracy w czasie, jaki przewiduje ustalona umowa. Zazwyczaj jest to od 2-4 tygodni w zależności od trudności wykonania strony.

Wiemy, że szybkość odpowiedzi mailowej, telefonicznej lub czas reakcji jest głównym problemem, z jakim spotykają się klienci korzystający z usług firm SEO. Chcemy, aby naszą przewagą nad konkurencją była właśnie szybka reakcja na Państwa problemy WWW.

Jesteśmy także do dyspozycji, gotowi stawić się u Państwa na terenie Warszawy i okolic, a także Łodzi.

Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google:

Zapytaj o pozycjonowanie:

imię i nazwisko/firma:

numer tel:

e-mail:

strona WWW/jeszcze nie mam strony:


wiadomość:


wpisz kod: xoex
Adwords
Kampanie reklamowe
Google Adwords
Pozycjonowanie naturalne
Sklepów i stron WWW
Pozycjonowanie stron WWW
Audyt SEO
Optymalizacja kodu i treści
Audyt SEO
Serwis i naprawy
Joomla, Wordpress, szablony sklepów
Serwis WWW
Projektowanie WWW
stron i sklepów pod pozycjonowanie
Projektowanie stron WWW
Aplikacje WWW
Cenniki online, formularze, bazy danych
Aplkacje internetowe

Ocena: ★★★★★