HOME / FAQ / 3.Co jest potrzebne do rozpoczęcia pozycjonowania strony?

Co jest potrzebne do rozpoczęcia pozycjonowania strony?

Prostym i oczywistym faktem jest, że do pozycjonowania strony potrzebna jest strona. Jeśli jeszcze jej nie posiadasz, oferujemy tworzenie stron internetowych – szerokie możliwości w kreacji strony, prostotę kodu i bezpieczeństwo witryny www, a także wsparcie dotyczące wyboru najlepszej domeny. Dzięki temu od samego początku możesz łatwiej i szybciej osiągnąć sukces.

Pozycjonowanie stron - od czego zaczyna się ten proces?

Jeśli już masz istniejącą stronę, do przeprowadzanych zmian będą nam potrzebne dane dostępowe do CMS - systemu zarządzania treścią, FTP – dostępu do edycji plików źródłowych lub też np. login i hasło do Wordpress. Ustalamy wspólnie priorytety i strategię marketingową, pomysł zmian na stronie i pisemnie potwierdzamy umowę. Formalności przebiegają sprawnie i w przejrzysty sposób, a Twoje zaangażowanie w całość procesu zależy od ilości Twojego czasu.

Twoje zdanie ma znaczenie!

Wszelkie zmiany będą stale konsultowane w trakcie procesu. Prosimy klientów o otwartość i zaufanie – nasze sugestie i działania oparte są na wieloletnim doświadczeniu, więc wiemy co robimy!