Czy będę mógł później samodzielnie edytować wykonaną dla mnie stronę? - FAQ blumoseo
HOME / FAQ / 18. Czy będę mógł później samodzielnie edytować wykonaną dla mnie stronę?

Klienci często pytają, czy będą mogli w łatwy sposób sami administrować stronę i samodzielnie dodawać na nią treści. Oto odpowiedź!

Czy będę mógł później samodzielnie edytować wykonaną dla mnie stronę?

Tworzymy strony przyjazne użytkownikom, oparte na CMS, czyli systemie zarządzającym treścią i grafiką (ang. Content management system). Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet klienci niezaawansowani w HTML będą mogli administrować swoją stronę, dodawać treści, zdjęcia i wszelkie zmiany.

Panel administracyjny systemów CMS pozwala na łatwe modyfikowanie edytowanie treści. Jeśli dopiero go poznajemy, z pewnością chwilę zajmie nam poznanie go i sprawniejsze przemieszczanie się po nim. Z reguły panel kontrolny znajdziemy po lewej stronie, gdzie w poszczególnych sekcjach znajdziemy poszczególne ustawienia. Mamy do wyboru takie możliwości, jak nowy wpis, nowa strona, media, tagi, moduły, wygląd itd. Po krótkim wprawieniu będziemy mogli administrować stronę lub sklep internetowy.

Typy CMS

Wyróżnia się dwa podstawowe typy CMS:

Strony internetowe tworzone przez agencję SEO Blumo oparte są głównie na autorskim projekcie naszego programisty, dzięki czemu są intuicyjne dla użytkownika i proste w obsłudze. Zapraszamy do skorzystania z usługi tworzenia stron internetowych w Blumo!Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: wvxy