HOME / FAQ / 18. Czy będę mógł później samodzielnie edytować wykonaną dla mnie stronę?

Czy będę mógł później samodzielnie edytować wykonaną dla mnie stronę?

Tworzymy strony przyjazne użytkownikom, oparte na CMS, czyli systemie zarządzającym treścią i grafiką (ang. Content management system). Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet klienci niezaawansowani w HTML będą mogli administrować swoją stronę, dodawać treści, zdjęcia i wszelkie zmiany.

Panel administracyjny systemów CMS pozwala na łatwe modyfikowanie edytowanie treści. Jeśli dopiero go poznajemy, z pewnością chwilę zajmie nam poznanie go i sprawniejsze przemieszczanie się po nim. Z reguły panel kontrolny znajdziemy po lewej stronie, gdzie w poszczególnych sekcjach znajdziemy poszczególne ustawienia. Mamy do wyboru takie możliwości, jak nowy wpis, nowa strona, media, tagi, moduły, wygląd itd. Po krótkim wprawieniu będziemy mogli administrować stronę lub sklep internetowy.

Typy CMS

Wyróżnia się dwa podstawowe typy CMS:

Strony internetowe tworzone przez agencję SEO Blumo oparte są głównie na autorskim projekcie naszego programisty, dzięki czemu są intuicyjne dla użytkownika i proste w obsłudze. Zapraszamy do skorzystania z usługi tworzenia stron internetowych w Blumo!