Agencja BLUMO SEO - Pozycjonowanie Stron Internetowych i Reklama AdWords
HOME / Strony internetowe
Tworzenie stron Wordpress

Tworzenie stron Wordpress

Tworzenie stron PrestaShop

Tworzenie stron PrestaShop

Strony internetowe

Budowa stron pod pozycjonowanie to główny obszar działania naszej agencji SEO Warszawa. Strona internetowa jest osią naszej kompleksowej oferty działań internetowych.

Dobrze zbudowana strona jest podstawowym i koniecznym elementem do sprawnie działającego marketingu i reklamy WWW - prezentacji i wizerunku Państwa firmy.

Technologia

Strony tworzymy w naszym autorskim kodzie w oparciu o język PHP. Nie korzystamy z kreatorów stron takich jak Wordpress czy Joomla chyba, że Państwo sobie tego życzą.

Autorska budowa strony ma następujące zalety:

Grafika WWW

Grafikę strony wykonujemy przy ścisłej współpracy z klientem. Staramy się wyciągnąć od Państwa jak najwięcej informacji na temat Państwa gustu i wizji graficznej. Nie ukrywamy, że jest to teren na którym często dochodzi do burzy mózgów z naszymi klientami.

W zależności od rodzaju tworzonej strony, przygotowujemy od jednego do kilku wersji projektów graficznych strony. Następnie przystępujemy do pracy i nanoszenia poprawek wersji najbardziej podobającej się Państwu.

Wstępny projekt strony przysyłamy na mail, by mogli się Państwo spokojnie z nim zapoznać i przedyskutować ze swoimi współpracownikami. Czekamy na poprawki i sugestie. Poprawiamy projekt, aż do momentu usatysyfakcjonowania Państwa.

Zawartość strony

Staramy się podpowiadać klientowi jak ma zbudować menu strony, jakie dać nazwy zakładek, jak rozplanować treści i jakie zdjęcia do niej dodać. Wszystko po to, by strona była zoptymalizowana pod SEO.

Nasi klienci sami mogą wstawiać treści i zdjęcia poprzez panel zarządzania stroną.

Często się zdarza, że klienci nie potrafią lub nie mają głowy do redagowania tekstu, wtedy można skorzystać z usługi copywritingu czyli pisania treści na strony. Nasz copywriter skontaktuje się z Państwem poprosi o wytyczne i materiały.

Szybkość budowy strony

Filozofią naszej agencji i punktem honoru jest wykonanie zleconej pracy w czasie, jaki przewiduje ustalona umowa. Zazwyczaj jest to od 2-4 tygodni w zależności od trudności wykonania strony.

Wiemy, że szybkość odpowiedzi mailowej, telefonicznej lub czas reakcji jest głównym problemem, z jakim spotykają się klienci korzystający z usług firm SEO. Chcemy, aby naszą przewagą nad konkurencją była właśnie szybka reakcja na Państwa problemy WWW.

Jesteśmy także do dyspozycji, gotowi stawić się u Państwa na terenie Warszawy i okolic, a także Łodzi.

Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google:Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: losp