Ile trwa stworzenie strony internetowej? - FAQ blumoseo
HOME / FAQ / 16. Ile trwa stworzenie strony internetowej?

Jak długo będzie trwało tworzenie profesjonalnej strony internetowej? Co składa się na proces tworzenia strony w agencji SEO Blumo? 

Ile trwa stworzenie strony internetowej?

Szybko czy dobrze? Tworzenie strony internetowej

Najlepszą odpowiedzią jest oczywiście: to zależy. Jeśli to ma być profesjonalna, estetyczna strona internetowa o wielu funkcjonalnościach i rozbudowanej strukturze, jednocześnie przyjazna użytkownikowi, to lepiej poczekać i uzyskać najlepszy możliwy efekt.

Proces tworzenia każdej strony internetowej uzależniony jest w dużej mierze również od sprawnego kontaktu z Klientem – często potrzebne jest doprecyzowanie szczegółów i kilkunastominutowa rozmowa co kilka dni. Przy ustalonym planie i cenie działania powinny przebiegać terminowo, chyba że Klient zgłosi ewentualne zmiany.

Kompleksowy proces tworzenia witryny

Przy stworzeniu strony firmowej zaangażowanych jest wiele osób, co wymaga od agencji SEO sprawnej komunikacji i współpracy. Szacuje się, że w procesie bierze udział:

Tworzenie strony internetowej w Blumo

Naszą zasadą w Blumo jest dotrzymywanie terminów, więc staramy się ocenić trudność tworzenia danej strony i przybliżyć czas jej wykonania – zazwyczaj wynosi on od 2 do 4 tygodni.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki o tworzeniu stron internetowych w Blumo lub bezpośredniego kontaktu z nami przez formularz kontaktowy.Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: ndui