Pozycjonowanie stron internetowych Lublin. Audyt SEO Google
HOME / Pozycjonowanie Lublin

Pozycjonowanie stron Lublin

Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: kexk

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. SEO – Search Engine Optimization) to wiele czynności, które są wdrażane on-page i off-page w celu udoskonalenia strony www oraz umieszczenia jej na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Mając własny biznes i stronę firmową w Lublinie warto mieć na uwadze, że użytkownicy Google odpowiedzi na zapytanie poszukują najczęściej na 1-2 stronie wyników, chcąc uzyskać jak najbardziej precyzyjną odpowiedź. Aby znaleźć się na szczycie, trzeba więc dostosować treści i aspekty techniczne strony do wymagań Google.

pozycjonowanie stron Lublin

Zalety pozycjonowania stron w Lublinie

Jakie korzyści można osiągnąć po zainwestowaniu w pozycjonowanie swojej strony w Google?

"Według statystyk Advanced Web Ranking pierwsza pozycja pozwala uzyskać nawet 35% ruchu dla zapytania kierowanego do wyszukiwarki"

Promowanie biznesu w okolicy, czyli pozycjonowanie lokalne w Lublinie

Są branże, którym bardziej opłaca się promować swoją firmę w najbliższej okolicy, niż na skalę ogólnopolską. Salony fryzjerskie, salony jubilerskie czy cukiernie to przykładowe miejsca, którym zależy na pozyskaniu lokalnych klientów. W takim przypadku trafnym rozwiązaniem jest skupienie się na pozycjonowaniu lokalnym w Lublinie, które ma na celu zdobycie klientów w danym mieście. Dzięki lokalnemu pozycjonowaniu w Google zyskują również mniejsze firmy, które mają większe szanse na pokonanie dużych przedsiębiorstw.

Google wykorzystuje geolokalizację, aby automatyczne dopasować nasze zapytania do miejsca naszego pobytu. Jeśli poszukujemy lokalnie, możemy też zawęzić daną frazę do obszaru dzięki dopisaniu do niej nazwy dzielnicy, miasta czy województwa. Pozycjonowanie lokalne w Lublinie to również doskonały sposób na pozyskanie klientów spontanicznych, czyli będących akurat w mieście i szukających konkretnych usług. Wówczas mamy największą szansę na sukces, bo klient jest już zdecydowany, wystarczy atrakcyjnie przedstawić produkt czy usługę.

Google Moja Firma to niezbędne narzędzie w pozycjonowaniu lokalnym, które pozwala stworzyć wizytówkę firmy i umieścić ją na mapie lokalnej Google jako punkt usługowy. Możemy uzupełnić wszelkie dane kontaktowe, adres firmy, dodać zdjęcia produktów czy zakres usług. Klienci mogą tam również zostawiać swoje opinie, widoczne jako gwiazdki. Właściwie uzupełniona wizytówka oraz dbanie i odpowiadanie na komentarze zapewnia klucz do sukcesu na rynku lokalnym. Sprawdź cennik pozycjonowania stron w Blumo!

Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google: