Google Adwords - kampania Google Ads, reklama PPC
HOME / Google Adwords

Google AdWords

Google AdWords jest jedną z opcji marketingu internetowego. Dzięki tej funkcji dana witryna pojawia się w błyskawicznym tempie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google. Taka pozycja daje ogromną przewagę na rynku internetowym i umożliwia trafienie do potencjalnych klientów. Google AdWords może być łączone z usługą pozycjonowania, dając większe i lepsze efekty, ale także może być samodzielnym narzędziem podboju wyszukiwarki Google.

Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: xdef

Cechy Google AdWords

google adwords

Reklama dowolnej strony

Reklamy Google Adwords mogą odsyłać potencjalnych klientów w dowolne miejsce na Twojej stronie internetowej. Może to być strona główna, kategoria produktu lub konkretna strona produktu.

Efekty kampanii Google Adwords

Reklama Google AdWords daje błyskawiczne efekty, gdyż działa od razu po zaakceptowaniu wybranej kampanii. Twoja strona od razu pojawia się w pierwszych wynikach wyszukiwania Google i zdobywa potencjalnych klientów.

Monitoring kampanii

Dzięki statystkom prowadzonym przez Google AdWords dokładnie wiesz, ile osób odwiedziło Twoją stronę internetową dzięki tej reklamie. Możesz zmieniać strategię, słowa kluczowe i frazy, aby reklama była jak najbardziej efektywna.

Obszar reklamy

Możesz wybrać odpowiednie dla siebie cele geograficzne, czyli obszar reklamy. Twoja kampania Google Adwords może być wyświetlana globalnie albo lokalnie, dopasowana do wybranych województw, a nawet miast. Wszystko po to, aby zdobyć jak najwięcej klientów.

Reklama w Mapach Google

Nasza agencja prowadzi również reklamy w Mapach Google. Jest to doskonały pomysł, aby zaprowadzić potencjalnego klienta pod drzwi firmy. Dzięki Google Maps pojawisz się na mapie w konkretnych wynikach wyszukiwania, które najlepiej opisują działalność Twojej firmy. Do reklamy możesz dodać opcję zadzwoń lub wyznacz trasę, aby dodatkowo ułatwić kontakt między internautą a Twoją firmą.

Decydując się na reklamę dzięki Google AdWords możesz liczyć na pomoc naszej agencji SEO Warszawa. Zapewniamy profesjonalną opiekę, dobór słów kluczowych i fraz odzwierciedlających działalność Państwa firmy oraz monitorowanie procesu, w celu uzyskania jak najlepszych efektów.