Pozycjonowanie Stron Cennik Warszawa. Niskie Ceny
HOME / Cennik

Cennik

PAKIETSTART
INWESTYCJA 600 zł
Ilość Fraz 5
Content Marketing nie
Mapka Google
WYBIERAM - (wypełnij formularz)
PAKIETROZSZERZONY
INWESTYCJA 1300 zł900 zł
Ilość Fraz od 10
Content Marketing tak (1 artykuł sponsorowany/miesiąc)
Mapka Google
WYBIERAM - (wypełnij formularz)
PAKIETEXTRA
INWESTYCJA 1500 zł
Ilość Fraz bez limitu
Content Marketing tak (3 artykuły sponsorowane/miesiąc)
Mapka Google
WYBIERAM - (wypełnij formularz)

Pozycjonowanie stron cennik Warszawa

Nasza agencja SEO Warszawa oferuje bezpłatne oszacowanie kosztów pozycjonowania, zaproponowanie strategii oraz ewentualnie podjętych kroków, które należy przyjąć w początkowej fazie pozycjonowania strony. Poniższy cennik pozycjonowania jest poglądowy a indywidualne ceny usługi SEO, dla danej strony internetowej, mogą się lekko różnić w zależności od kilku czynników m.in.:

Audyt SEO - od czego zaczynamy pozycjonowanie stron?

pozycjonowanie stron cennikProsimy jedynie o podanie adresu Państwa strony internetowej albo zakresu tematyki i działalności strony WWW, jeśli jest dopiero budowana. Wycenę pozycjonowania podajemy drogą mailową lub według życzenia klienta, telefonicznie. Na początku poprosimy o podanie słów kluczowych, fraz, na które chcieliby Państwo być wysoko w wyszukiwaniach w Google oraz w innych wyszukiwarkach internetowych. Słowa kluczowe, frazy powinny dotyczyć obszaru działalności Państwa przedsiębiorstwa. Powinny być także związane z treścią zawartą lub z treścią, którą będzie zawierać Państwa strona internetowa, aby umożliwić pozycjonowanie.

Cena pozycjonowania stron internetowych - pakiety usług SEO

Poniżej znajdują się strategie pozycjonowania oferowane przez naszą agencję SEO oraz ceny pozycjonowania:

Cennik

PAKIETSTARTROZSZERZONYEXTRA
INWESTYCJA 600 zł 1300 zł900 zł 1500 zł
Ilość Fraz 5 od 10 bez limitu
Content Marketing nie tak (1 artykuł sponsorowany/miesiąc) tak (3 artykuły sponsorowane/miesiąc)
Mapka Google
WYBIERAM - (wypełnij formularz) WYBIERAM - (wypełnij formularz) WYBIERAM - (wypełnij formularz)

Cennik pozycjonowania stron - pakiet START

Pozycjonowanie start polega na optymalizacji strony WWW lub sklepu internetowego pod wyszukiwarkę Google. Dodatkowo oferujemy reklamę strony na wybranych portalach internetowych oraz przygotowanie audytu, który umożliwi dalsze pozycjonowanie strony. Ta usługa opłacana jest jednorazowo.

Cennik pozycjonowania stron - pakiet ROZSZERZONY

W tym rodzaju usługi, nasza agencja SEO Warszawa przeprowadza optymalizację SEO oraz pozycjonowanie na wszystkie atrakcyjne dla wyszukiwarki Google frazy. Nasza agencja monitoruje zdecydowaną większość fraz oraz często modyfikuje taktykę pozycjonowania do aktualnych trendów. Ta usługa polecana jest szczególnie dla sklepów internetowych a szczególnie wielobranżowych, gdzie ilość pozycjonowanych fraz wspomagających wejścia jest duża.

Cennik pozycjonowania stron - pakiet EXTRA

Jest to najbardziej wartościowy pakiet pozycjonowania oferowany przez Blumoseo Warszawa. Polega na pozycjonowaniu wszystkich możliwych fraz i skupieniu się na wzroście ilości wejść również poza wyszukiwarką Google. Ponadto zapewniamy serwis techniczny i opiekę nad stroną WWW. Każdy aspekt strony internetowej prowadzony jest pod kątem SEO oraz pod okiem wyznaczonego SEO specjalisty, z którym można na bieżąco kontaktować się telefonicznie lub online. Dodatkowo wszystkie treści pisane na stronę są oryginalne, tworzone przez naszego specjalistę - Copywritera. Bardzo dużą uwagę skupiamy na pracy koncepcyjnej nad stroną. Podajemy propozycje i pomysły, które mogą pomóc w pozycjonowaniu Państwa strony WWW. Oferujemy również podstawowy pakiet reklamy Google AdWords oraz podstawowy pakiet pozycjonowania w Social Media.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: arfq