Pozycjonowanie Stron Internetowych - BLUMO SEO
Zaloguj się do monitoringu pozycji fraz >>

Klikalność to klucz do sukcesu - zwiększ ją na swojej stronie dzięki Blumo!

Pozycjonowanie stron www składa się z wielu kompleksowych działań, ale cierpliwość i systematyczność prac przyniesie oczekiwane rezultaty!

Social media to potęga obecnego Internetu - pomożemy zaistnieć Twojej stronie również na kanałach społecznościowych!

Mamy doświadczenie w marketingu internetowym i dla każdego Klienta opracowujemy indywidualną strategię internetową, uwzględniając charakterystykę poszczególnych stron. Blog firmowy, unikalne teksty od copywriterów? Nie ma problemu!

Na bieżąco śledzimy zmiany w pozycjach strony i reagujemy na nie. Klienci są informowani o postępach w regularnych raportach. Chcesz omówić je osobiście? Czekamy na telefon lub wizytę w naszym biurze!

Zadaj pytanie o pozycjonowanie

Stworzenie strony internetowej, Google Adwords lub usługi programistyczne WWW.Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:
E-mail:
Adres WWW strony internetowej a może strona jest do zrobienia?:
Wiadomość:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Blumo, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy.
wpisz: xfap

Witamy Państwa na stronie internetowej naszej agencji SEO Blumo!

Znajdujecie się właśnie na stronie warszawskiego oddziału firmy. Oferujemy Państwu niebanalne rozwiązania z dziedziny pozycjonowania stron WWW oraz tworzenia stron.

Nasza oferta rozszerzona jest o możliwość projektowania grafiki, socjal media i pozycjonowania stron oraz pozyskiwanie dla Państwa klientów, dzięki czemu w jednej firmie otrzymują Państwo kompleksową obsługę wszystkiego, co jest związane ze stronami internetowymi.

Podstawową filozofią z jaką przystępujemy do każdego projektu, jest pozyskanie dla Państwa jak największej ilości klientów poprzez Państwa firmową stronę internetową lub inne źródła internetowej reklamy, takie jak pozycjonowanie stron w Warszawie i Google Adwords.

Przyjmujemy zlecenia nie tylko z Warszawy, ale także z miast całej Polski!

Co to jest pozycjonowanie stron?

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych? Przez pojęcie pozycjonowania stron rozumiemy kompleksowe podejście do reklamy internetowej, mające na celu zwiększenie ilości wejść na Państwa stronę WWW oraz zatrzymanie na niej klienta.

Efekt ten uzyskujemy poprzez:

 • Zebranie wszystkich potrzebnych informacji na temat strony - dostępu do panelu zarządzania treścią, obszaru działalności, oferty usług itd.
 • Poprawienie strony - optymalizacja SEO:
  strona ma być treściwa, merytoryczna, atrakcyjna i zawierać możliwie dużo obrazków, filmów, formularzy i mediów. Istotne są odpowiednio dobrane meta tagi, przyjazne linki oraz co najważniejsze szybkość ładowania strony internetowej.
 • Reklamę strony na portalach i w innych branżowych serwisach skąd również można pozyskać klientów oraz wartościowe linki, które dają sygnał do Google, który obdarza taką stronę większym zaufaniem.
 • Reklamę strony w SM: Twitter, Facebook, Instagram i innych.
 • Zapewnienie aktualnych treści na stronie. Odpowiednio długie, ciekawe dla użytkownika oraz unikalne treści to jest bardzo istotna kwestia w pozycjonowaniu. Wyszukiwarka Google lubi takie treści i promuje strony, które takowe posiadają.

Jak wygląda proces pozycjonowania?

1. Wybranie słów kluczowych

Zanim przystąpimy do sprawdzenia jakości Państwa strony oraz jej dostosowania pod wyszukiwarki, wybieramy słowa kluczowe, które spomogą w uzyskaniu widoczności.

2. Audyt strony internetowej

Zanim w pełni zaczniemy pozycjonować daną stronę, musimy sprawdzić co może przeszkadzać w uzyskaniu przez nią wysokich wyników w Google. W audycie sprawdzamy ewentualne błędy na stronie, niedociągnięcia, przez które strona nie osiąga zamierzonych wyników.

3. Optymalizacja strony internetowej

Kolejnym krokiem jest wdrożenie w życie aspektów wskazanych w audycie strony internetowej. Optymalizujemy m.in. kod strony, ilość oraz jakość treści, szybkość strony, znaczniki meta title i description.

4. Tworzenie unikalnych treści

Dla Google liczą się oryginalne i wysokiej jakości teksty. Niedopuszczalne są jakiekolwiek duplikacje treści - ani wewnętrzne, ani zewnętrzne. Ma to szczególne znaczenie dla sklepów internetowych, w których każdy produkt powinien mieć unikalny opis w każdym wariancie.

5. Linkbuilding

Ostatnią fazą pozycjonowania jest pozyskiwanie linków z dobrej jakości, zewnętrznych stron internetowych. Dzięki temu działaniu wzrasta moc strony, jej jakość w oczach Google oraz zwiększa się dzięki temu ruch na stronie.

Czym jest linkbuilding?

Jedną z najważniejszych kwestii związanych z pozycjonowaniem strony internetowej jest linkbuilding, czyli pozyskiwanie linków z zewnętrznych serwisów internetowych. Co bierzemy pod uwagę pozyskując linki dla stron naszych Klientów:

 • naturalność zdobywanych linków. Nie wykorzystujemy w naszym działaniu linków z tzw. SWL
 • bierzemy pod uwagę tematyczność stron, z których zdobywamy linki. Złą praktyką są linki zdobywane z nietematycznych miejsc np. link z portalu kucharskiego prowadzący do strony mechanika samochodowego
 • Trust Flow i Domain Authority - zewnętrzne wskaźniki jakości stron. Im są one wyższe tym bardziej jakościowa jest strona internetowa

W ramach pozycjonowania otrzymują Państwo również:

 • Pomoc w redagowaniu i uzupełnianiu strony internetowej.
 • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych z pocztą, serwerem, domenami.
 • Serwis strony, poprawki niedziałających elementów funkcjonalności oraz prace graficzne.
 • Doradztwo w działaniach reklamowo-internetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi zakładkami na naszej stronie, na których przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych artykułów i przede wszystkim narzędzi SEO oraz poglądowy cennik pozycjonowania.

Jesteśmy gotowi podjąć się natychmiastowej współpracy! Nasz pracownik może Państwa odwiedzić w firmie na terenie Warszawy oraz okolic.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne to odmiana pozycjonowania stron skierowana do lokalnymi usługami. Istnieją branże, którym nie zależy na ogólnopolskiej promocji swojej firmy, a chcą zdobyć okolicznych klientów. Należą do tej grupy takie zawody, jak np. fryzjer i mechanik oraz miejsca takie, jak restauracje, siłownie czy kluby.

Krótko mówiąc, to proces polegający na zdobyciu najwyższych pozycji dla zapytań lokalnych, np. "Gdzie znajdę najlepszą firmę zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych?"Google stara się jak najlepiej dopasować wyniki wyszukiwań do naszego zapytania - jeśli więc nie wpiszemy konkretnego miasta lub obszaru, skorzysta z naszego adresu IP czy historii wyszukiwań, aby zaproponować nam najużyteczniejsze wyniki z okolicy.

Ten rodzaj pozycjonowania stron nie różni się szczególnie od ogólnych działań SEO, jednak są elementy, na które warto zwrócić większą uwagę.

Pozycjonowanie lokalne – najważniejsze aspekty

 1. Wizytówka firmy na Mapach Google – to idealna opcja na promocję firmy, gdzie użytkownik na „internetowej wizytówce” znajdzie najistotniejsze informacje, jak godziny otwarcia, adres, dane kontaktowe, opis firmy i usług czy dojazd.
 2. Opinie – pozytywne i szczegółowe opinie innych użytkowników są często najważniejszym wyznacznikiem, bo na ich podstawie decydujemy, czy warto zaufać tej firmie i czy jakość usług nas zadowoli. Dzięki licznym, korzystnym opiniom można znaleźć się na początku wyników wyszukiwania na Mapach Google.
 3. Baza regionalnych linków – warto zadbać o umieszczenie linku do naszej strony na różnego rodzaju miastowych forach, portalach czy grupach.
 4. Optymalizacja on-site – ten aspekt jest zawsze bardzo ważny, a w pozycjonowaniu lokalnym należy postarać się o odpowiednie nasycenie treści lokalnymi frazami kluczowymi i nazwą miasta.

Zalety wykupienia pozycjonowania lokalnego dla swojej firmy

 • 86% użytkowników poszukuje lokalizacji firmy na Mapach Google
 • 78% zapytań lokalnych skutkuje zakupami stacjonarnymi
 • 46% ze wszystkich zapytań w Google to frazy lokalne
 • Mniejsze koszty niż kampania ogólnokrajowa
 • Większe szanse dla małych firm
 • Większe prawdopodobieństwo dokonania zakupu przez zainteresowanych usługą potencjalnych klientów w okolicy

Zadbaj o regionalny sukces swojej firmy z pozycjonowaniem lokalnym w Blumo!

Działamy w wielu miastach w całej Polsce: pozycjonowanie Łódź, pozycjonowanie Warszawa, pozycjonowanie Wrocław

Dlaczego warto być widocznym w Google?

Jakie korzyści przynoszą wysokie pozycje w Google?
Wyższa pozycja to więcej odwiedzin na stronie, a więc większe zainteresowanie usługami i wzrost konwersji oraz nowych klientów. Pozycjonowanie strony przyniesie same zyski!


Jak dodać stronę internetową do wyszukiwarki Google?

Skąd Google będzie wiedziało o naszej stronie i jak sprawić, że będzie ona indeksowana? Proponujemy 3 sposoby na dodanie strony do wyszukiwarki Google w naszym FAQ!

Gdzie znajdę najlepszą firmę zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych?

Jak można znaleźć najlepszą agencję SEO pozycjonującą strony internetowe?

W branży SEO możemy obecnie znaleźć wiele różnych agencji SEO. Część z nich może być jednak prowadzona przez amatorów lub osoby wykorzystujące techniki Black Hat SEO, czyli nieuczciwe praktyki, niezgodne z zasadami wyszukiwarek, takie jak ukrywanie treści, spamowanie czy maksymalne nasycenie słowami kluczowymi.

Aby mieć pewność, że Twoja strona trafi w profesjonalne i rzetelne ręce agencji SEO, warto wiedzieć, czym się kierować w poszukiwaniu najlepszej agencji SEO do pozycjonowania swojej strony czy sklepu internetowego.

Przy wyborze agencji na początku należy zwrócić uwagę na kontakt, realność przedstawionej oferty oraz proponowaną strategię - obiecywanie pierwszej pozycji w Google w ciągu miesiąca może być pierwszym sygnałem ostrzegawczym.

Przy ofercie pozycjonowania i audycie SEO warto przyjrzeć się, czy pracownik agencji SEO potrafi wykryć błędy na stronie i zaproponować adekwatne zmiany, czy zna naszą branżę lub jest zainteresowany jej poznaniem oraz czy cena pozycjonowania strony jest właściwa do zakresu usługi.

Pomocne w wyborze najlepszej agencji SEO będą również wszelkie internetowe rankingi, opinie w Google i w sieci, legalność działania oraz pozycja samej agencji w wyszukiwarce Google - jeśli sama potrafi osiągać wysokie pozycje, z pewnością będzie wiedziała, jak zrobić to dla Twojej firmy!

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego FAQ - czym wyróżnia się skuteczna firma pozycjonująca strony?

Na naszym blogu

Poczytaj więcej


Najczęściej ostatnio wyszukiwane słowa kluczowe w Google: